Depilacja laserowa – Dąbrowa Górnicza

0
327
Rate this post

Depilacja laserowa – skuteczne rozwiązanie na lata
Nadchodzą coraz cieplejsze dni, w związku z czym zrzucamy z siebie ubrania i odsłaniamy ciała większą powierzchnię ciał. Wolnymi krokami zbliża się sezon wakacyjno-urlopowy, a większość z nas spędzi go nad wodą czy na plaży, wystawiając swoje ciało na pocałunki słońca. Jednak zanim to nastąpi, musimy przygotować nasze ciała i pozbyć się niechcianego owłosienia.
Depilacja laserowa jest skuteczną i bezinwazyjną metodą, umożliwiającą uzyskanie gładkiego ciała na zawsze. Dzięki swemu działaniu, zyskuje na popularności.
Każdy z zabiegów poprzedza konsultacja z kosmetologiem lub dermatologiem, umożliwiająca dobranie odpowiednich parametrów lasera. Na fragment skóry pada wiązka światła lasera (dobrana indywidualnie, odpowiednio do typu karnacji oraz koloru włosów). Zabieg zazwyczaj jest bezbolesny, choć zależy to od progu wytrzymałości bólu oraz partii ciała poddawanej zabiegowi, jednakże można znieczulić ból kremami chłodzącymi. Aby uzyskać pełną skuteczność, depilację należy powtórzyć od 4 do 8 razów.