Redakcja/Kontakt

Witaj na Gabinet-Kosmed.pl, Twoim źródle inspiracji i wiedzy na temat kosmetyków i urody.

Jesteśmy pasjonatami świata beauty, którzy każdego dnia dążą do odkrywania nowych trendów, porad i recenzji produktów, aby pomóc Ci czuć się i wyglądać najlepiej. Nasza misja to dostarczanie wartościowych treści, które będą inspiracją i przewodnikiem w świecie kosmetyków i pielęgnacji.

Nasza Redakcja

Zespół Gabinet-Kosmed.pl tworzą doświadczeni specjaliści z branży beauty – redaktorzy, eksperci ds. kosmetyków, wizażyści oraz pasjonaci zdrowego stylu życia. Każdy z nas wnosi do projektu własne doświadczenie i wiedzę, co pozwala na tworzenie unikatowych i rzetelnych treści.

Chcesz do nas dołączyć? Jesteśmy zawsze otwarci na nowe talenty i pomysły. Jeśli kosmetyki i uroda to Twoja pasja, a pisanie to Twoje powołanie – skontaktuj się z nami!

Kontakt

Masz pytania, sugestie, chcesz nawiązać współpracę lub przekazać nam informację prasową? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skorzystaj z poniższych danych kontaktowych, aby się z nami skontaktować:

Odpowiemy na każdą wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Cenimy sobie kontakt z naszymi czytelnikami i partnerami, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca była owocna i przyjemna dla obu stron.

Współpraca

Interesuje Cię współpraca reklamowa, sponsoring postów lub inna forma promocji na Gabinet-Kosmed.pl? Z przyjemnością omówimy możliwości i szczegóły. Napisz do nas, przedstawiając swoją propozycję – chętnie rozważymy każdą ofertę.

Przedstawiciele mediów: Dla zapytań prasowych, prosimy o kontakt za pośrednictwem e-maila lub telefonu. Nasz zespół redakcyjny jest również dostępny do udzielania wywiadów i komentarzy na tematy związane z branżą kosmetyczną i urodą.

Śledź nas

Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, poradami i recenzjami – śledź nas w mediach społecznościowych:

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest