Stomatologia estetyczna Kraków

0
309
Rate this post

Zadbaj o zdrowe i białe zęby

Każda osoba w dzisiejszych czasach pragnie mieć doskonałe białe, lśniące, zdrowe zęby, aby posiadać piękny uśmiech jak największe gwiazdy filmowe.

Jednak przez nie odpowiednie odżywianie się, pośpiech, stres utrzymanie naszej jamy ustnej w doskonałym stanie nie jest ładne, a czasem nie wykonalne.

Zmęczeni po całym dniu ciężkiej pracy nie mamy ani siły ani ochoty, by umyć nasze zęby, przez co w naszej jamie ustnej gromadzą się różnorakie bakterie oraz pozostałości po jedzeniu i nasze zęby już nie wyglądają tak pięknie jak byśmy chcieli.

Również jedzenie owoców cytrusowych takich jak pomarańcze nie wpływa pozytywnie na nasze szkliwo, picie kawy, czy palenie papierosów może zrujnować wygląd naszych zębów.

Jednak nie należy się załamywać, gdyż z pomocą przychodzi stomatologia estetyczna Kraków, gdzie doświadczeni lekarze bezpiecznie, komfortowo i szybko poprawią stan naszej jamy ustnej.

Najbardziej popularnym zabiegiem, który wykonywany jest w gabinetach stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów, gdyż jak wiadomo piękny uśmiech dodaje nam uroku, poprawia nasz wygląd oraz zwiększa pewność siebie. Wybielanie zębów jest wykonywane poprzez założenie odpowiedniego żelu na nasze zęby, który po około 10 – 15 minutach jest usuwany.
Ważne jest, aby po takim zabiegu do 2 godzin nie wolno niczego jeść, ani pić oprócz zwykłej wody mineralnej.
Aby efekty utrzymywały się na dłuższy okres czasu warto z naszej diety wyłączyć substancje zawierające barwniki.

Jeśli chcesz mieć idealne śnieżnobiałe zęby stomatologia estetyczna w Krakowie jest idealnym wyborem dla Ciebie!