Bielizna na wyjątkowe okazje

0
394
Rate this post

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. W każdej kobiecie raz na jakiś czas budzi się kusicielka. Warto wtedy skorzystać z bielizny erotycznej. Dobrze dobrana do figury sprawi, że poczujemy się niezwykle atrakcyjnie.

Czy warto mieć bieliznę erotyczną? Ależ oczywiście! Wiadomo przecież, że odpowiednia gra wstępna sprawia, że późniejszy seks jest bardzo dobry i daje satysfakcję obydwojgu partnerom. Pokazuje, że mamy ochotę na cielesne doznania i że nasza seksualność jest dla nas ważna.

Warto, aby każda kobieta miała w garderobie uroczą haleczkę, mocniej wykrojone majtki i stanik. Bardzo interesujące są także koszulki, które cechuje to, że dużo w nich przezroczystości, przebiegają blisko ciała, a dzięki głębokim wycięciom doskonale eksponują biust.

Koszulki te są często bardzo figlarne – z doszytymi falbankami i drobnymi ozdobami takimi jak doszyty między miseczkami kwiatuszek albo kokardka. Koszulki są bardzo lubiane przez kobiety, ponieważ można się w nich prezentować bardzo atrakcyjnie dzięki temu, że posiadają takie elementy, które podkreślają talię, a nawet wyszczuplają. Podobną funkcję mają gorsety. Także tutaj dużo jest elementów ozdobnych, mogą być na przykład naszyte diamenciki tak jak w przypadku gorsetu Livia Kaiya. Talia jest tu także znakomicie podkreślona, a gorset generalnie ma to do siebie, że jest raczej odświętnym rodzajem bielizny i budzi nieodparcie erotyczne skojarzenia.

Propozycja rynku jeśli chodzi o bieliznę erotyczną jest ciekawa. Zbierzmy się więc na odwagę i kupmy coś wyjątkowego. Być może zainteresują nas nakładki na piersi. A może wolimy pas do pończoch. Może sprawdzi się w naszych przypadku półbiusotnosz, może gorset, a może specjalne body? A może zdecydujemy się na bodystocking? Ten erotyczny strój robi ostatnio prawdziwą furorę. Jest to elastyczna siatka, która oplata całe ciało z jednym rozcięciem ? w kroczu. Kobiety czują się w nim bardzo atrakcyjne, a mężczyźni stracili głowę na jego punkcie. Można także zdecydować się na któreś z przebrań, które także mogą urozmaicać pożycie. W okresie Gwiazdki warto przebrać się za śnieżynkę, zawsze można też przebrać się za policjantkę, pokojówkę czy diablicę. Z pewnością zaskoczymy naszego mężczyznę naszym niebanalnym podejściem do sfery seksualnej.

Oczywiście poza piękną bielizną erotyczną należy także zadbać o inne sprawy, takie jak fantastyczna fryzura oraz makijaż. Kobiety mające długie włosy mogą zostawić je rozpuszczone lub ująć w fantazyjnego koka. Także makijaż warto aby był raczej wieczorowy, podkreślający piękno oczu i zmysłowość ust. Ciekawe są także nakrycia głowy, w tym z tajemniczą woalką. Doskonale mogą sprawdzić się także pończochy, najlepiej w zestawieniu z koronkowym pasem. Ciągle wielu mężczyzn mówi, że bardzo działa na nich powolne zdejmowanie przez kobietę pończoch – wykorzystujmy takie informacje.

Założenie bielizny erotycznej naprawdę bardzo dużo zmienia w pożyciu. Kobieta staje się bardziej odważna i pewniejsza swojego wdzięku, a mężczyzna czuje, że to on jest kuszony i pożąda jeszcze bardziej.