Regenerum do rzęs

0
492
Rate this post

Na wielu okładkach, zdjęciach magazynów podróżniczych pojawia się zdjęcie kobiety ze specyficzną chustą zasłaniającą usta, nos i włosy. Widać jedynie piękne oczy o migdałowym kroju, ocienione długimi, czarnymi rzęsami i śliczne, regularne łuki brwiowe. Każda kobieta na pewno chciałaby mieć tak piękne oczy i ich oprawę.

Niestety na wrodzony kolor rzęs i brwi dużo nie poradzimy- można jedynie malować je odpowiednio tuszem i kredką albo zastosować hennę. Do niedawna wydawało się także, że wzmocnienie, znaczące wydłużenie i zagęszczenie rzęs za pomocą zwykłych kosmetyków nie jest możliwe. Tymczasem dzięki coraz szybszemu rozwojowi, także w dziedzinie kosmetologii, powstał niezwykły kosmetyk- Regenerum do rzęs.

Regenerum do rzęs, jest to typ serum specjalnie przeznaczony do rzęs. Składa się on z dwóch części- jedna z ekstraktem ze świetlika oraz ligooligopeptydami, która przeznaczona jest do stosowania na linię rzęs, a druga- z matrykiną oraz prowitaminą B5 przeznaczona jest do całej długości rzęs.

Chcesz mieć piękne rzęsy? Nie czekaj zatem i sięgnij po ten niezwykły kosmetyk!