Tusz do rzęs Wizaż

0
1851
5/5 - (1 vote)

Jak wybrać tusz do rzęs?

Tusz do rzęs to absolutnie podstawowy i niezastąpiony przyrząd do makijażu. Każda kobieta go ma i każda kobieta używa go dosłownie codziennie. Gdy przychodzi taki dzień, w którym nie ma się ochoty na całkowity makijaż twarzy, wystarczy przeciągnąć rzęsy samym tuszem, aby od razu zaprezentować się lepiej i spokojnie wyjść do pracy, na spotkanie z koleżankami lub randkę. Tusz do rzęs Wizaż potrafi zrobić całą robotę. Bardzo ważne jest więc to, aby wybrać właściwy jego rodzaj.

Poszczególne tusze do rzęs różnią się od siebie nie tylko zawartością, czyli rodzajem tuszu, ale też i szczoteczką, która czasem potrafi być ważniejsza od substancji barwiącej. Jej typ zadecyduje o działaniu. Szczoteczki proste, w których wszystkie włoski mają jednakową długość, najlepiej radzą sobie z króciutkimi rzęskami, ponieważ potrafią dotrzeć nawet do tych, które mieszczą się przy samym wewnętrznym kąciku oka. Te bardziej wygięte są jednak prostsze w użyciu. Już przy jednym przeciągnięciu zapewniają dość dobry efekt, ponieważ od razu docierają do większej grupy włosków, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić sporo czasu. Istnieją też malutkie zaokrąglone szczoteczki. Tusz do rzęs Wizaż wyposażony w taką włoskowatą kuleczkę idealnie nada się do pomalowania dolnych rzęs, które też wymagają podkreślenia.

Typ szczoteczki może okazać się najważniejszy, ale warto też spojrzeć na kolor produktu. Bo tusz wbrew pozorom nie musi być wcale czarny. Ten o delikatnej brązowej barwie może okazać się znacznie lepszym wyborem dla blondynek i jasnych szatynek.

Źródło: https://www.kuryikoguty.pl/kowaliki-sittidae-wszystko-co-musisz-wiedziec.html