Metro marymont sklep z odżywkami

0
685
3/5 - (1 vote)

Dawid Tomaszewski na Fashion Philosophy Fashion Week Poland

Fashion Philosophy Fashion Week Poland, już po raz siódmy zawita do Łodzi, gdzie w dniach od 24 do 28 października, zostaną zaprezentowane kolekcje na nadchodzący sezon wiosna/lato 2013.

Jako pierwszy swoje uczestnictwo potwierdził Dawid Tomaszewski- absolwent London College of Fashion oraz Akademie der Künste, który od wielu lat żyje i projektuje w Berlinie.Jesienią w Łodzi zaprezentuje kolekcję „Metamorphosis”. To znakomita informacja dla wszystkich którzy cenią kunszt tego polskiego projektanta.Sam zainteresowany twierdzi,że Łódzki Tydzień Mody jest mu bardzo bliski: „To jedyne miejsce w Polsce, gdzie prezentuję swoje kolekcje. Nie zawsze mam czas, by wyjeżdżać z pokazami z Berlina, dlatego cieszę się, że także w tym roku będę miał okazję uczestniczyć w Fashion Philosophy Fashion Week Ponad”.

Moda od Girl Division

Girl Division – młoda marka, która powstała nie tak dawno (w marcu tego roku). Pomysł na jej utworzenie narodził się w głowach dwóch studentek projektowania graficznego z Poznania, które absolutnie nie zgadzają się ze stwierdzeniem, że czarny jest nudny i smutny, lecz zgodnie podkreślają, że czerń to elegancja, uniwersalność i seksapil. Do tej pory w sprzedaży pojawiły się dwie małe kolekcje silnie inspirowane muzyką oraz ‘ciężkimi tumblr’ami. Co wyróżnia Girl Division? Zabawa fakturami materiału, krojem i nadrukami przy zachowaniu stałego koloru ubrań.
Kolekcje Girl Division są adresowane do kobiet odważnych, znających swoją wartość i styl, które lubią balansować na granicy streatwearu i elegancji. W sklepie można znaleźć koszule, leginsy, czapki, bluzy i koszulki. Ubrania cieszą się powodzeniem głównie wśród zagranicznych klientek. Zamówienia spływają z całego świata. Założycielki marki dumne są przede wszystkim ze współpracy z popularną blogerką z Fashion Institute w Nowym Jorku- Luaną Perez oraz Liną Tesh- niezwylke utalentowaną fotografką i stylistką z Hamburga.

Oprócz sklepu internetowego pod adresem girldivision.bigcartel.com, GIRL DIVISION dostać można w BISTOR conceptstore w Poznaniu oraz w LOVE&TRADE w Warszawie, niebawem rzeczy od Girl Division pojawią się również w Warszawskim Tymczasowym Butiku. Dziewczyny cały czas liczą na większe zainteresowanie marką w Polsce, dlatego ostro pracują nad kolekcją jesienną.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy gorąco do zapoznania się z marką Girl Division, a tych, którzy powołają się na Krea-tornię czeka zniżka.

Źródło: https://www.fitness-station.pl/czy-treningi-grupowe-sa-efektywne