Sztuczne rzęsy Wizaż

0
2184
2/5 - (1 vote)

Jak założyć sztuczne rzęsy?

Matka Natura nie była niestety tak samo łaskawa dla wszystkich. Niektórych obdarzyła zabójczą i zachwycającą urodą, innym z kolei nieco pożałowała, przez co musisz zmagać się z kiepską samooceną. Jeżeli najmocniej wpływają na nią twoje cieniutkie i wiotkie rzęsy, to znak, że właśnie nimi powinnaś już teraz się zająć. Nie musisz ich wcale przedłużać. Nie musisz trwale zmieniać ich wyglądu. Postaw po prostu na sztuczne rzęsy Wizaż i naucz się je zakładać, aby w dogodnym dla ciebie momencie zastąpić nimi naturalne włoski.

Na samym początku zajmij się swoimi rzęsami. Możesz pokryć je tuszem, jeżeli chcesz, aby końcowy makijaż był naprawdę efektowny i wyraźny – zrób to tak, jak robisz to zawsze. Następnie wyciągnij sztuczne rzęski z opakowania i zobacz, jak wyglądałyby one na powiece. Prawdopodobnie zaistnieje konieczność przycięcia ich z jednej strony. Zrób to i ponownie je przymierz, a gdy będziesz już zadowolona z efektu, zajmij się ich założeniem. Teraz sztuczne rzęsy Wizaż musisz pokryć cieniutkim paseczkiem specjalnego kleju. Produkt ten ma biały kolor, ale nie bój się i nie martw się tym, bo gdy tylko wyschnie, stanie się przezroczysty. Zamoczone w nim rzęsy przyłóż do powieki z pomocą pęsety i postaraj się przytrzymać je palcami przez kilkanaście sekund, aby jak najlepiej „złapały” powiekę. Następnie możesz wykończyć makijaż. Tak przyklejone rzęsy powinny utrzymać się cały dzień i noc.

A jeśli chcesz jeszcze mocniej zaakcentować swoje oko, sztuczne rzęsy możesz na samym końcu podkręcić zalotką. Nie jest to jednak konieczne.

Źródło: https://www.mmorpg.net.pl/artykuly-goscinne/testy-predkosci-a-przegladarki-internetowe/