Metro underground Rybnik

0
501
Rate this post

Okulary DoubleU

Są marki, o których po prostu warto napisać 🙂

Dzisiaj jest to marka DoubleU Eyewear, która jest tworzona przez dwójkę projektantów – Natalię Bujak i Michała Wojewodzic. Marka na razie nie jest bardzo popularna, ale zdobywa co raz to więcej wielbicieli.

Dlaczego? DoubleU to okulary 1) ręcznie wykonywane z wysokiej jakości materiałów (skór, tworzyw, drewna), 2) oryginalne, 3) made in Poland (w całkiem przystępnej cenie). Obejrzeć i zamówić można na dblu.pl – w sam raz na letnie, intensywne słońce.

DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów DoubleU Eyewear – modne okulary od polskich projektantów