Liquidy do e-papierosów.

0
413
Rate this post

Liquidy do e-papierosów to jedna z najistotniejszych spraw na jakie wypada zwrócić uwagę po zakupie e-papierosa. Na rynku w tej chwili są już dziesiątki producentów liquidów tytułowanych zarówno e-liquidami. Kupując liquid najprzód poczytajmy o producencie, czy posiada wszystkie kluczowe certyfikaty i czy to nie jest czasami liquid przygotowywany w garażu.

Niestety takie liquidy także są dostępne na rynku, z reguły na allegro. Zanim więc zakupimy liquid najpierw poczytajmy na e-papierosy forum czy dany wytwórca jest zaufany. Na krajowym rynku najbardziej znane są : liquidy Boge, liquidy Peleon, liquidy od Kinga, Casablanca, Mild. Powinno się także dopowiedzieć że Boge robi liquidy dla wielu sklepów. Jednym z nich jest sklep RM1 który sprzedaje liquidy ale są to liquidy Boge. Wybór smaków jeżeli chodzi o płyny do e-papierosów jest olbrzymi. Na e-papieros forum można odszukać opinie o większości z nich. Poniektóre to absolutne klopsy, innymi ludzie się zachwycają. Pamiętać wypada iż każdy ma inne kubki smakowe, na różnych modelach e-papierosów, atomizerach liquid może smakować w inny sposób toteż nie należy w 100% ufać ocenom na e papierosy forum. Jest to jednak pewien wyznacznik, bowiem jeśli dla 10 osób na 10 ustalony liquid nie smakuje tzn. że nie warto go nabywać.

Wracając do smaków liquidów jest ich na rynku ponad 100. Pierwsza grupa to smaki typowo tytoniowe takie jak Camel, Marlboro, Mild7. Kolejne to smaki owocowe, których też jest bardzo dużo. Najbardziej popularne to wiśnia, arbuz, truskawka. Kolejną grupą smakową są e-liquidy słodkie, do których zaliczamy np. czekolada, capuccino, kawa, czekolada mleczna i inne. Na rynku liquidów są także smaki „dziwne” lub też nazywane jako nietypowe. Do takich na pewno trzeba zaliczyć: red bull, rum, whiskey, piwo. Jak widać smaków liquidów na rynku jest niezmiernie multum i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Należy tylko szukać, czytać i testować.