Jak wybrać hotel SPA?

0
463
Rate this post

Masz taki szalony pomysł – odpocząć w końcu od miasta, stresu i pospiechu. Zafundować sobie coś naprawdę ekstra. Prezent dla samej siebie na 30-te urodziny, podróż poślubna, albo po prostu weekend majowy inny niż zwykle? Hmmm….

Hotel Spa – wszyscy o tym mówią, ale czy to na pewno dobry pomysł?

Jedno jest pewne – to czy będziesz zadowolona/zadowolony w dużej mierze zależy od tego dokąd trafisz. Prawdziwie profesjonalny, prowadzony z pasją i doświadczeniem ośrodek SPA może dostarczyć nam niesamowitych przeżyć i relaksu, który wystarczy na długo. I wcale nie musi być super drogi. Jeżeli jednak źle wybierzesz i okaże się, że miejsce do którego trafiłaś/eś to nic innego jak bardzo droga “fabryka” usług kosmetycznych? Wtedy będziesz żałować zarówno poświęconego czasu jak i pieniędzy.

Jak wybierać?

Aby wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz, skorzystaj z wyszukiwarki hoteli SPA . Dzięki niej wybierzesz ośrodek spełniający takie warunki:

położenie w odpowiednim regionie Polski
dostępność wybranych zabiegów
dostępność pokoi
cena na naszą kieszeń

Powiedzmy że poszukujesz hotelu, który: znajduje się w Małopolsce, zapewnia bicze szkockie i kosztuje poniżej 100zł/os/noc? Wystarczy kilka kliknięć.

Skąd jednak masz wiedzieć, że hotel, który formalnie spełnia Twoje wymagania, naprawdę będzie miejscem, w którym przyjemnie spędzisz czas? O to musisz już zapytać się innych. Polecam wejście na odpowiednie forum tematyczne – znajdziesz tam opinie dotyczące różnych hoteli. Jeśli o wybranym przez Ciebie ośrodku nic nie ma? Zawsze możesz zapytać!