Płatki pod oczy Wizaż

0
1295
3/5 - (1 vote)

Jak dbać o skórę pod oczami?

Skóra pod oczami jest znacznie cieńsza i bardziej delikatna niż na reszcie twarzy. W dodatku jest pozbawiona gruczołów łojowych, więc mocno się przesusza, nawet w sytuacji, gdy cała twarz przetłuszcza się intensywnie. Powoduje to, że jeśli nie dba się o ten obszar odpowiednio, szybko pojawiają się na nim zmarszczki. Co więcej, mogą pojawiać się znacznie wcześniej niż powinno to wyglądać, nawet u dwudziestoparoletnich dziewczyn, szczególnie gdy mają one tendencje do używania w tym obszarze wysuszających kosmetyków, a tak zwykle działa makijaż. Chcąc temu zapobiec, trzeba zainteresować się tymi okolicami już w młodym wieku, gdyż znacznie lepiej jest zapobiegać oznakom starzenia niż je usuwać, co tak naprawdę jest bardzo trudne, a wręcz niemożliwe za sprawą kosmetyków, szczególnie gdy zmiany są już zaawansowane.

Kluczowe jest nawilżanie tych okolic, a co więcej, zabieg ten trzeba przeprowadzać z użyciem kosmetyku typowo dla nich przeznaczonego. Skóra pod oczami, jak było wspomniane, znacznie różni się od tej na reszcie twarzy, w związku z czym ma inne potrzeby. Powoduje to, że stosowanie pod oczy kremu do twarzy może nie przynieść większych rezultatów.
Dobrze jest też sięgać również po inne kosmetyki i produkty dedykowane temu obszarowi, zwłaszcza w późniejszym wieku. Świetnie sprawdzają się na przykład płatki pod oczy Wizaż, które pomagają zachować skórę pod oczami w dobrej kondycji, a co ważne, są łatwe w użytkowaniu. Sięgnięcie po nie będzie więc dobrym sposobem na przedłużenie młodzieńczego wyglądu.

Źródło: https://jakwyslac.pl/zarabianie-w-wolnym-czasie/