kosmed
PROFESJONALNE ZABIEGI PIELĘGNACYJNE
makijaż ślubny biała podlaska
WIZAŻ, MAKIJAŻ I STYLIZACJA
PAKIETY ŚLUBNE

O nas

Właścicielem gabinetu jest Grażyna (Denisiuk) Bochno. Absolwentka Kierunku Kosmetologia Akademii Medycznej w Łodzi. Kosmetyką czynnie zajmuje się prawie od 20 lat.
Jako KOSMED istniejemy na rynku kosmetycznym prawie od 15 lat. Doświadczenie i przede wszystkim najwyższa jakość naszych usług są naszymi najważniejszymi atutami.

W zabiegach koncentrujemy się na regeneracji i odmładzaniu skóry. Ale to oczywiście nie wszystko: zabiegi na twarz, ciało, manicure, pedicure, masaże (w tym refleksologia stóp). Aby sprostać indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się również kosmetologią estetyczną. Oferujemy mezoterapię igłową (rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, łysienie), zabieg głębokiego złuszczania naskórka Green Peel, wypłycamy i usuwamy przebarwienia. Współpracujemy z kosmetologiem prowadzącym zabiegi laserowe trwałego usuwania owłosienia (Light Sheer) i zamykania naczyń. Dodatkowo prowadzimy współpracę z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej (kwas hialuronowy, volumetria, botox, korekcja zmarszczek mimicznych, bruzd, owalu twarzy).

W naszym gabinecie KOSMED wykorzystujemy najnowsze technologie takie jak peeling kawitacyjny, sonoforezę, mikrodermabrazję diamentową i korundową, mezoterapię. Wszystko po to, by nasi klienci mogli poczuć się wyjątkowo.

Oprócz kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej naszą pasją i mocną stroną jest wizaż i stylizacja.

W gabinecie KOSMED oferujemy profesjonalną obsługę bazującą na pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry, na każdym etapie jej życia oraz dostosowaną do nich pielęgnację. Istnieje możliwość doboru kosmetyków do pielęgnacji w domu, z możliwością zakupu.

Głównym naszym założeniem jest wnikliwy wywiad, wykluczenie wszelkich przeciwwskazań, postawienie trafnej diagnozy. Naszą domeną jest indywidualne podejście do klienta.
Chcąc chronić bezpieczeństwo i zdrowie zarówno swoje, jak i naszych klientów, staramy się zachować wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Tam, gdzie jest to tylko możliwe używamy jednorazowych aplikatorów, szpatuł, bielizny, podkładów na fotele kosmetyczne, itp. Narzędzia wielokrotnego użytku (cążki do skórek, pęsety) sterylizowane są w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.
21-500 Biała Podlaska, ul. Narutowicza 87
83 342 67 29